Nowy wymiar biznesu

Wioletta Brudek

  • Stanowisko : PR / Content Marketing / Coaching
  • Doświadczenie : > 10 lat
  • Specjalizuje się w : public relations, eventy, content marketing, personal branding, coaching biznesowy i personalny

Od ponad 10 lat specjalizuje się w zarządzaniu wizerunkiem przedsiębiorstw. Współpracuje z mediami, organizuje eventy promocyjne i edukacyjne, pisze teksty oraz tworzy kreacje reklamowe. Czuwa nad spójną komunikacją marki. Lubi pracować z ludźmi i dla ludzi, dlatego bardzo ceni sobie kontakt w realnym świecie. Te wartości wdraża w E-commerce, wpływając tym samym na wzrost zaufania do firm działających w internecie. W swojej pracy działania online przeplata z działaniami offline. Od niedawna realizuje się również jako coach personalny i biznesowy, wspierając innych na ścieżce rozwoju.

Właścicielka agencji public relations. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nieustannie się doskonali, ukończyła m.in.: projekt szkoleniowy Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów, Komunikację i Kreowanie Wizerunku Medialnego w Szkole Bankowej,  Akademię Coachingu Biznesowego ARP.

Prywatnie: wielbicielka sportu i zdrowego żywienia, pasjonatka fotografii, miłośniczka podróży i górskich wycieczek – z pewnością nie lubi się nudzić. Zafascynowana człowiekiem i  jego nieograniczonymi możliwościami.